Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
Sześciokątna siatka druciana 100x120 mm / ocynkowana maszyna do produkcji gabionów
| Rozmiar: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Materiał tkacki: | Drut ocynkowany / Drut powlekany PCV / Drut ocynkowany z aluminium |
| Szczegóły pakowania: | bez opakowania |
Trwałość Hydrauliczna siatka gabionowa Wysoka wytrzymałość Odporność na uderzenia
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
60 * 80 mm Gabion Stone Cage Powłoka polietylenowa Ochrona skarp ściennych
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
60 * 80 cm 4 * 1 * 1 m Sześciokątny kosz gabionowy na kamień
| Kształt otworu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
Tkana maszynowo podwójnie skręcona sześciokątna siatka gabionowa Sek 3x1x1m
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
Ocynkowane kamienne klatki oporowe z kamienia Kosze gabionowe o wymiarach 60 x 80 mm do ochrony skarp
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
0,25lb Mała nawijarka Powlekana PCV cewka z drutu żelaznego do supermarketu
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Rodzaj: | Drut do wiązania pętli |
Antyerozyjna elastyczna ekologiczna ściana oporowa z siatki gabionowej 80x100mm
| Nazwa: | Podwójne skręcone tkane ściany gabionowe |
|---|---|
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
Drut żelazny powlekany PCV o grubości 1,5 mm do 3,5 mm Trwały
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
|---|---|
| Stosowanie: | Materiały budowlane/dom/fabryka |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, wykrawanie, rozwijanie, cięcie |
Osuwiska i kontrola przepływu gruzu Siatka gabionowa z sześciokątnym otworem
| Nazwa: | Podwójne skręcone tkane ściany gabionowe |
|---|---|
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |

