Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
6X2X0,17m Ocynkowane ogniowo siatki gabionowe ze stali gabionowej
| Materiał: | ciężki ocynkowany drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór z siatki: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 6x2x0,3m |
80 * 100 mm Siatka druciana z siatki drucianej z siatki gabionowej do ochrony zboczy
| Nazwa: | Podwójnie skręcone tkane ściany gabionowe |
|---|---|
| Kształt otworu: | Sześciokątny |
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, ciężki drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv |
6x2x0,3M Siatka druciana z kamienia ściennego Reno Materac Drut gabionowy Klatki 60x80mm
| Materiał: | ciężki ocynkowany drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór z siatki: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 6x2x0,3m |
Anti Erosion 80 * 100 mm Siatka z siatki kamiennej Heavy Duty sześciokątna
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
100 * 120 mm podwójnie skręcona sześciokątna siatka druciana 2x1x0,5M Gabionowa ściana oporowa
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
4-milimetrowa kamienna siatka druciana Podwójnie skręcona plastikowa ściana oporowa na zboczu
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
60x80mm Siatka druciana z klatki kamiennej Stal niskowęglowa Stabilizacja koryta rzeki Gabion Pad
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
Platerowana kamienna klatka z siatki Galfan Siatka z tworzywa sztucznego wzmocniona gabionem
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Szerokość: | 2 |
| Długość: | 1-4m |
Ciężka ocynkowana siatka druciana z klatki 80 * 120 mm zapobiega erozji gleby
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
Siatka druciana z klatki z kamienia Galfan 100 * 120, siatka gabionowa o strukturze plastra miodu
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |

