Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
Wzmocniona gabionowa siatka druciana Solidna konstrukcja Ogrodzenie z kosza gabionowego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | stal niskowęglowa, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | 6x2mx0,3m |
| Otwór siatki: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
Siatka gabionowa 3,5 mm x 80 x 100 mm / ocynkowana skrzynka gabionowa 2x1x0,5 Mx 2,7 mm
| Materiał: | stal niskowęglowa, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | 2x1mx0,5m/2x1x1m/3x1x1m |
| Otwór siatki: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
Ciężka galwanizowana siatka druciana gabionowa KAWAT BRONJONG 2x1x0,5Mx2,7mm 3,4mm
| Materiał: | stal niskowęglowa, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | 2x1mx0,5m/2x1x1m/3x1x1m |
| Otwór siatki: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
4x1x0,5m Sześciokątna siatka druciana Gabion Ochrona banku Ochrona przed zboczem Kontrola przeciwpowodziowa
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
Siatka gabionowa powlekana PVC Sześciokątna siatka druciana 80x100mm
| Rozmiar: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Materiał tkacki: | Drut ocynkowany / Drut powlekany PCV / Drut ocynkowany z aluminium |
| Szczegóły pakowania: | bez opakowania |
1/2 " Sześciokątna siatka druciana Galwanadowa elastyczna klatka ochronna
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Dobra odporność na korozję |
| Aplikacja: | Chemiczna, hodowlana |
1 "odporna na korozję siatka z ocynkowanej siatki o strukturze plastra miodu
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Dobra odporność na korozję |
| Aplikacja: | Chemiczna, hodowlana |
Siatka oporowa o grubości 4,0 mm Siatka oporowa z grubej galwanizowanej siatki gabionowej 80x100 mm
| Materiał: | ciężki drut stalowy ocynkowany, drut stalowy powlekany pcv, szary kolor drutu powlekanego pcv, drut |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Wskaźnik drutu: | 2,7 / 3,4 mm, 2,7 / 3,2 mm, 3,0 / 4,0 mm |
Siatka druciana ocynkowana ogniowo Galfan 80x100mm Siatka gabionowa
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
Ocynkowana sześciokątna siatka druciana 3 stopy hodowlana siatka z kurnika
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Dobra odporność na korozję |
| Aplikacja: | Chemiczna, hodowlana |

