Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
10M siatka druciana z klatki dla kurczaków 4 stopy gabionowa sześciokątna siatka druciana
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja:: | Dobra odporność na korozję |
| Temperatura: | 1/2 '' , 3/4 '' , 1 '' , 1,5 '' , 2 '' |
2 '' powlekana PCV siatka drobiowa 15M ocynkowana ogniowo sześciokątna siatka druciana
| materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja:: | Dobra odporność na korozję |
| Temperatura: | 1/2 '' , 3/4 '' , 1 '' , 1,5 '' , 2 '' |
60x80mm Siatka kamienna Siatka PET Poliestrowe kosze gabionowe chroniące przed zboczem
| Materiał: | Drut żelazny o niskiej zawartości węgla |
|---|---|
| Otwór: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Średnica przewodu: | 1,8-4,0 mm |
Czarna spawana stalowa siatka powlekana PVC o niskiej zawartości węgla 6 mm
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6mm |
| Kształt otworu: | prostokąt (kwadrat) |
2 x 4 ocynkowana siatka konstrukcyjna Zewnętrzna izolacja ścian Siatka spawalnicza 12,7 * 12,7 mm
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ocynkowany |
|---|---|
| Otwór: | 12,7*12,7 mm |
| Średnica przewodu: | 0,4-0,9 mm |
Galfan Galwanizowana siatka druciana Zn95% Al 5% Sześciokątne pudełko gabionowe
| Materiał: | ciężki ocynkowany drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór z siatki: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 6x2x0,3m |
Pakowanie maszyny z siatką gabionową 1,6 mm, sześciokątna siatka druciana
| Rozmiar: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Materiał tkacki: | Drut ocynkowany / Drut powlekany PCV / Drut ocynkowany z aluminium |
| Szerokość tkania: | 2,3 mln-4,3 mln |
Siatka z siatki drucianej 80x100mm Siatka antykorozyjna 4mm Kosze gabionowe
| Materiał: | Powlekany antykorozyjny drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm, 100*120mm |
| Podanie: | Prace ratownicze lub naprawcze rzeki |
Siatka druciana z klatki z tworzywa sztucznego z siatki drucianej / 4,0 mm spawana siatka druciana gabionowa
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali ocynkowanej, warstwa ochronna z PVC |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,0-4,0 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane tworzywem sztucznym |
Wzmocniona na zboczu siatka druciana z klatki kamiennej / ściana oporowa z metalowej klatki na gorąco
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Specyfikacje: | L*2*1*1,L*2*1*0.8 |
| Nazwa produktu: | Wzmocniona ściana oporowa gabionowa |

