HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD

  • Chiny HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD profil firmy
  • Chiny HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD profil firmy
  • Chiny HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD profil firmy
  • Chiny HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD profil firmy
  • Chiny HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki TALIN
Ilość pracowników 50~80
Coroczne wyprzedaże 8,000,000-10,000,000
Rok założenia 2000
pc Export 70% - 80%

Wprowadzenie

 

HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD została założona w 2000 roku i znajduje się w słynnym miasteczku z siatki drucianej-Anping, która jest profesjonalnym producentem gabionów, materacy reno, toreb gabionowych, ściany oporowej gabionowej, siatki terra i tak dalej.

 

Zaangażowaliśmy się w budownictwo inżynieryjne dotyczące ochrony wody i nasypu, zgromadziliśmy bogate praktyczne doświadczenie. Fabryka służyła celnym i zdobyła dobrą reputację dzięki nowym i starym zwyczajom w założeniu „Doskonała jakość, terminowa dostawa, rozsądna cena, serdeczna obsługa ”i zasada produkcji „Przetrwanie przez jakość, rozwój przez kredyt”. Dzięki naukowemu zarządzaniu wnętrzami, zapewnieniu jakości i kompletnemu systemowi fabryka koncentruje się na kredycie i cieszy się dużym zaufaniem celników zarówno w kraju, jak i za granicą. Produkty są eksportowane do Europy , Bliski Wschód, Stany Zjednoczone, Japonia, Afryka i inne kraje i regiony.

 

Zapewnimy najwyższej jakości produkty i doskonałą obsługę wszystkich służb celnych zarówno w kraju, jak i za granicą. Serdecznie zapraszamy przyjaciół do odwiedzania i negocjowania interesów. Jesteśmy również chętni do współpracy z każdym klientem, aby stworzyć lepszą przyszłość.

 

 

 

Historia

 

HEBEI TALIN TRADING CO., LTD została założona w 2000 roku, z siedzibą w hrabstwie AnPing, HeBei.Firma TALIN zajmuje powierzchnię 143200m2, zatrudnia około 200 pracowników i ponad 40 pracowników technicznych.

 

Jakość produktu:Nasza firma nawiązała wieloletnią współpracę z Instytucjami Akustycznymi w Azji Południowo-Wschodniej.Poza tym TALIN tworzy specjalny zespół kontroli jakości, aby zapewnić, że wszystkie produkty są dobrze wykwalifikowane.

 

Sprzęt produkcyjny:

Nasza firma posiada ponad 10 linii produkcyjnych, w tym tkanie, krojenie, pakowanie innych zautomatyzowanych linii produkcyjnych.W 2015 roku TALIN wydał 20 milionów ogromnych sum pieniędzy na wprowadzenie dużych nowych urządzeń do produkcji siatki gabionowej.

 

Rynek produktów:Nasze produkty sprzedają się dobrze zarówno w kraju jak i za granicą z wyjątkową jakością i korzystną ceną.takich jak Rosja, Singapur, Dubaj, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Japonia itp. I zdobył dobre oceny klientów zamorskich, ciesząc się wysoką reputacją w branży.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia TALINA !

Usługa

Sto procent zapewnienia jakości:

Każdy link produkcyjny zostanie wysłany do klienta za pomocą informacji obrazowych, niech klient ma pewność.


Najkrótszy cykl produkcyjny:

gdy klient zamawia:
produkowane od razu, w jak najkrótszym czasie do zakończenia produkcji.


Najbardziej preferencyjna cena:

jesteśmy bezpośrednimi producentami, więc dajemy klientom cenę fabryczną. Jednocześnie, bez względu na FOB lub CIF, możemy pomóc klientom
znajdź najbardziej opłacalny środek transportu, pozwól klientowi na maksymalny zysk.


Najbardziej kompleksowa obsługa posprzedażna:
Wszelkie pytania są mile widziane

Nasz zespół

 

Hebei Talin Trade Co., Ltd. została założona w 2000 roku, koncentruje się na siatce gabionowej, siatce spawalniczej, siatce z blachy stalowej, ogrodzeniu i innych produktach, produkcji i sprzedaży w jednym z przedsiębiorstw, fabryka znajduje się w znanym jako "jedwab kapitał ekranu” Anping County hengshui City.

 

Firma od samego początku zawsze przestrzega zasady „uczciwość, innowacyjność i dystans”, przestrzegaj orientacji na ludzi, gromadzi elitę branżową, zaawansowaną ideę zarządzania i metodę zarządzania, w połączeniu z rzeczywistością każdej firmy, zapewnia omni -kierunkowa obsługa przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwo zawsze pozostaje konkurencyjne w zaciekłej konkurencji rynkowej, szybki i stały rozwój.

 

Najlepsze produkty, najlepsza obsługa, najlepsza reputacja dla wielu klientów w celu zapewnienia wysokiej jakości usług, Hebei Talin trading Co., Ltd. chce stać się Twoim najbardziej niezawodnym długoterminowym partnerem.

 

 

 

     Chiny HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD profil firmy 0

 

      

     Chiny HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD profil firmy 1

Zostaw wiadomość