Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
Sześciokątna siatka gabionowa 2x1x1m Wzmocniona podwójnie skręcona rzeka odporna na powódź
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
Siatka druciana gabionowa powlekana Galfan, kamienna siatka druciana gabionowa 70 x 90 mm
| Materiał: | ciężki ocynkowany drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór z siatki: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 6x2x0,3m |
10x12cm Gabionowa siatka ochronna ocynkowana
| Kształt otworu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
2mm antykorozyjna siatka gabionowa ze stali ciągliwej
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
4 * 1 * 1 m Zn Aluminiowa sześciokątna siatka gabionowa Siatka galfanowa ocynkowana Konstrukcja ścianek siatkowych
| Kształt otworu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
Siatka gabionowa powlekana PCV 60 * 80 mm 6 × 2 × 0,3 m do kontroli powodzi
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
Ocynkowana siatka gabionowa 2,0 mm Kamienne klatki Ochrona przed korozją 2 * 1 * 0,5 m
| Kształt otworu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
Siatka gabionowa 80x100mm Ciężka ocynkowana siatka z drutu sześciokątnego
| Materiał: | grubo ocynkowana 290g |
|---|---|
| Otwór siatki: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 2x1mx0,5m/2x1x1m/3x1x1m |
Elastyczne torby z siatki gabionowej z geowłókniny Mur oporowy Gabion Trwały i łatwy w instalacji
| Materiał: | stal niskowęglowa, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | 6x2mx0,3m |
| Otwór siatki: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
Siatka zgrzewana powlekana tworzywem sztucznym 60 x 80 mm / Siatka gabionowa powlekana PVC o grubości 3,0 mm
| Materiał: | Drut żelazny powlekany Plactic, drut niskowęglowy |
|---|---|
| Podanie: | Mur rzeki |
| Temperatura: | 50x70mm, 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |

