Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
2,0 mm 6 * 8 cm Siatka strukturalna Sześciokątny kosz z siatki drucianej Ściana oporowa Ciężka
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
275g Okrągłe kosze gabionowe Ocynkowane pudełko gabionowe 100x120mm
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
Galfan Galwanizowana siatka gabionowa powlekana PCV 80x100mm
| Rozmiar: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Materiał tkacki: | Drut ocynkowany / Drut powlekany PCV / Drut ocynkowany z aluminium |
| szerokość oczek: | 2300mm-4300mm |
3/4 cala sześciokątna siatka druciana Kontrola piasku Remediacja rzeki Seg Mesh Basket
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Dobra odporność na korozję |
| Aplikacja: | Chemiczna, hodowlana |
3/4 "heksagonalna siatka druciana antykorozyjna, antyoksydacyjna, skręcona plastikowa powłoka
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Dobra odporność na korozję |
| Aplikacja: | Chemiczna, hodowlana |
1/4 "ocynkowana siatka sześciokątna Ciężka konstrukcja ze skrętki górskiej
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Dobra odporność na korozję |
| Aplikacja: | Chemiczna, hodowlana |
Ocynkowana powłoka organiczna Wzmocniona siatka gabionowa Wysoka odporność na zużycie
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
Siatka gabionowa z tworzywa sztucznego powlekana PE, utrzymująca strukturę ziemi lub wody
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
Siatki oporowe 80X100mm Kosz gabionowy powlekany PCV do ochrony skarp
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
Cylindryczne gabionowe klatki ścienne Ciężkie ocynkowane kosze gabionowe 1mx1mx1m
| Materiał: | ciężki ocynkowany drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór z siatki: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 6x2x0,3m |

