Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
Szara siatka gabionowa z siatki gabionowej powlekana PCV 100 * 120 mm
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
Kawat Gabion Wire Mesh Podwójna skręcona sześciokątna ochrona stoków
| Materiał: | stal niskowęglowa, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | 2x1mx0,5m/2x1x1m/3x1x1m |
| Otwór siatki: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
Antykorozyjną zieloną siatkę gabionową można sadzić w rzece Revetment
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
2x1x0,5m Gabionowa siatka druciana Galfan Gabion Basket 100x120mm do ochrony ścian rzeki
| Materiał: | ciężki drut stalowy ocynkowany, drut stalowy powlekany pcv, szary kolor drutu powlekanego pcv, drut |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Wskaźnik drutu: | 2,7 / 3,4 mm, 2,7 / 3,2 mm, 3,0 / 4,0 mm |
Siatka gabionowa 80x100mm do ochrony skarp / kosze gabionowe z wypełnieniem z PVC
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
Siatka gabionowa 100x120mm do ochrony skarp / kosze gabionowe z wypełnieniem z PCV
| Materiał: | ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy |
|---|---|
| Otwór: | 80*100mm,100*120mm,60*80mm |
| Nazwa produktu: | Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona |
Ciężkie galwanizowane siatki druciane z gabionów Podwójnie skręcane ściany tkane 6 × 8 cm do kontroli powodzi
| Imię: | Podwójne skręcone tkane ściany gabionowe |
|---|---|
| Kształt otworu: | Sześciokątny |
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
Ocynkowana gabionowa siatka druciana Odporność na korozję Cylindryczna torba z koszem gabionowym
| Materiał: | ciężki ocynkowany drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór z siatki: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 6x2x0,3m |
Reno Materac Gabion Siatka druciana 6x2M Galfan Gabion Kosze
| Materiał: | ciężki ocynkowany drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Otwór z siatki: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 6x2x0,3m |
Sześciokątny kształt Gabionowe kosze z siatki drucianej 6 * 8 cm Ściana oporowa Ochrona stoku rzeki
| Kształt otworu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |

