Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
Siatka kamienna PET z siatki drucianej 100x120mm gabionowe ogrodzenie kamienne
| Materiał: | Drut żelazny o niskiej zawartości węgla |
|---|---|
| Otwór: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Średnica przewodu: | 1,8-4,0 mm |
Siatka druciana z siatki poliestrowej z siatki separacyjnej 80x100mm Gabionowa siatka ścienna
| Materiał: | Drut żelazny o niskiej zawartości węgla |
|---|---|
| Otwór: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Średnica przewodu: | 1,8-4,0 mm |
130x150mm Siatka kamienna z siatki PCV Pięć ekologicznych klatek gabionowych
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej |
|---|---|
| Temperatura: | 80x100mm, 100x120mm,130x150mm |
| Rozmiar: | 2(3-6)*1*1(0,5) |
Polipropylenowa kamienna siatka druciana Mike Earth Mat Gabionowe kosze 2mx1mx1m
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Rozmiar: | 2×30m,2×50m |
| Średnica przewodu: | 2,0-3,0 mm |
Siatka gabionowa 100x120 mm Siatka gabionowa 4,0 mm
| Materiał: | Ocynkowane lub powlekane PCV |
|---|---|
| Temperatura: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Długość: | 20-100m |
Podwójna membrana Kamienna klatka Siatka druciana Reno Materac Gabion Kosze Ściana oporowa
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej o wysokiej odporności na korozję cynku |
|---|---|
| Długość: | 3m,4m,5m,6m |
| Szerokość: | 1m,2m,3m |
12 16 18 20 Gauge Pvc Iron Wire Green do budowy siatki drucianej
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Funkcjonować: | w konstrukcji do siatki drucianej |
1/4 cala Pvc Sześciokątna siatka przeciw szorowaniu Reynolds Reynolds
| Materiał: | Żelazo ocynkowane, drut ze stali węglowej, drut powlekany PCV |
|---|---|
| Funkcja: | Dobra odporność na korozję |
| Aplikacja: | Chemiczna, hodowlana |
Odporność na uderzenia i kontrola przepuszczalności Mur oporowy Hillside 80x100mm
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |
Siatka gabionowa ocynkowana ogniowo o wymiarach 80 x 100 mm do ochrony rowów
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
|---|---|
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
| Temperatura: | 4,6 × 8 cm, 8 × 10 cm, 10 × 12 cm, 12 × 15 cm |

