Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ gabion wire mesh ] mecz 109 produkty.
Podwójnie skręcone wypełnienie koszy gabionowych Revetment Landscape Net
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
|---|---|
| Temperatura: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Przekrój drutu (mm): | 2-4mm |
Odporna na korozję solidna podkładka gabionowa z zielonego brzegu 60x80 mm
| Nazwa: | Podwójne skręcone tkane ściany gabionowe |
|---|---|
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
Drut żelazny powlekany tworzywem sztucznym o wadze 0,5-50 kg do ogrodu
| HS: | 7217900000 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
| Funkcjonować: | Drut do wiązania |
Drut do wiązania w kolorze zielonym, powlekany plastikiem, 3,2 mm
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Funkcjonować: | Drut do wiązania |
Drut żelazny powlekany zielonym drutem 1,6 mm powlekany PCV do wiązania
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
|---|---|
| Funkcjonować: | Drut do wiązania |
| Przekrój drutu: | 0,45-5 mm |
Ochrona kieszeni z sześciokątnej siatki ze stopu odpornego na korozję ścinającą
| Nazwa: | Podwójne skręcone tkane ściany gabionowe |
|---|---|
| Kształt otworu: | Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1 |
| Materiał: | drut ze stali niskowęglowej, gruby drut ocynkowany, drut galfan, drut powlekany pcv; |
Pięć skręconych koszy skalnych ściana oporowa o strukturze plastra miodu, wypełnione kamieniami gabiony
| Materiał: | Drut stalowy ocynkowany ogniowo (lub jednorodna powłoka z żywicy) |
|---|---|
| Proces: | Specjalna mechanicznie wpleciona w pięć skręconych, ekologicznych oczek w kształcie plastra miodu |
| Otwór: | 80*100mm, 100*120mm |
Wiążący plastikowy drut stalowy powlekany PVC 0,9 mm BWG20-7
| Materiał: | Drut powlekany PCV |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 0,9 mm-5,0 mm |
| Waga cewki: | duża cewka lub mała cewka |
Maszyna do tkania siatki gabionowej 80x100mm / ocynkowana maszyna do produkcji pudełek gabionowych
| Rozmiar: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Materiał tkacki: | Drut ocynkowany / Drut powlekany PCV / Drut ocynkowany z aluminium |
| Szerokość tkania: | 2,3 mln-4,3 mln |
Sześciokątna siatka gabionowa 60x80mm / tkane kosze gabionowe 2x1x1m
| Materiał: | Ocynkowane lub powlekane PCV |
|---|---|
| Temperatura: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Rozmiar: | 2x1x0,5 m, 2x1x1 m, 6x2x0,3 m itp |

