• HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD
    Eric Herrmann
    Bardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę
  • HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD
    Henri Wilson
    Jestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa : Jane
Numer telefonu : 17798132594 /15703188882

Pięć skręconych koszy skalnych ściana oporowa o strukturze plastra miodu, wypełnione kamieniami gabiony

Miejsce pochodzenia Wyprodukowano w Chinach
Nazwa handlowa TALIN
Numer modelu 80*100mm, 100*120
Minimalne zamówienie 500 SZTUK
Cena FOB USD 10-11/PCS
Szczegóły pakowania 20000 metrów kwadratowych na 40-stopowy kontener

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Materiał Drut stalowy ocynkowany ogniowo (lub jednorodna powłoka z żywicy) Proces Specjalna mechanicznie wpleciona w pięć skręconych, ekologicznych oczek w kształcie plastra miodu
Otwór 80*100mm, 100*120mm Podanie Ochrona ekologiczna
High Light

Pięć skręconych ścian oporowych kosza skalnego

,

ściana oporowa kosza skalnego o strukturze plastra miodu

,

gabiony wypełnione kamieniami

Zostaw wiadomość
opis produktu

Pięć skręconych oczek

Siatka pięcioskrętna odnosi się do drutu stalowego ocynkowanego ogniowo (lub jednorodnej folii powlekanej żywicą), za pomocą specjalnych maszyn wplecionych w pięcioskrętową siatkę o strukturze plastra miodu z ekologicznej siatki.Stosowany jest głównie do ochrony stromych zboczy brzegów rzeki, zapobiegania i kontroli przepływu gruzu, zarządzania osuwiskami górskimi, ochrony podtorza drogowego i kolejowego, a jednocześnie do zazieleniania roślinności i ochrony środowiska ekologicznego.

1, ekologia i ochrona środowiska:po pierwsze, w całej konstrukcji pięciożyłowej siatki nie wykorzystuje się żadnych materiałów zanieczyszczających.Głównym materiałem konstrukcyjnym jest kamień występujący w naturze.Dodatkowa siatka druciana z materiału ograniczającego również nie zanieczyszcza przyrody ze względu na obecność większej liczby porów wypełnienia w strukturze.W ten sposób można zrealizować swobodną wymianę wody między rzeką a glebą za konstrukcją, a także zwiększyć zdolność samooczyszczania akwenu w celu poprawy jakości wody.Po drugie, zapewnia przestrzeń życiową dla wszelkiego rodzaju zwierząt i roślin wodnych, aby zachować równowagę ekosystemu.Zbudujemy ekologiczne projekty ochrony wód.Trzy, aby nie trzeba było cementu i innych zanieczyszczeń jakości wody i środowiska sztucznych materiałów.Nie zaszkodzi środowisku.A natura jest w stanie naprawić takie szkody inżynieryjne.

2, piękno:siatka z pięcioma skrętami, czy to wewnętrzne wypełnienie kamienne, czy późnozielona roślinność.Dobrze integruje się z otaczającym środowiskiem naturalnym: sztuczne metody, takie jak sadzenie, mogą sprawić, że wygląd sztucznej konstrukcji będzie wyglądał.Upiększ środowisko.

3, elastyczna konstrukcja konstrukcji: Unikalna elastyczna konstrukcja z pięcioma skrętami i wysokie wydłużenie drutu ze stali niskowęglowej sprawiają, że siatka z pięcioma skrętami ma dużą elastyczność i zdolność odkształcania.W szczególności może dostosować się do nierównomiernego osiadania podłoża.

4, trwałość:pięciożyłowa siatka przyjmuje ciężki galwaniczny sposób zabezpieczenia przed korozją drutu stalowego ma dużą trwałość.Siatka z pięcioma skrętami jest mechanicznie utkana z drutu stalowego o doskonałej odporności na korozję.Zmontowane.Doskonały proces powlekania i technika tkania