• HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD
    Eric Herrmann
    Bardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę
  • HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD
    Henri Wilson
    Jestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa : Jane
Numer telefonu : 17798132594 /15703188882

Ocynkowane kamienne klatki oporowe z kamienia Kosze gabionowe o wymiarach 60 x 80 mm do ochrony skarp

Miejsce pochodzenia Wyprodukowano w Chinach
Nazwa handlowa TALIN
Numer modelu 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm
Minimalne zamówienie 500 SZTUK
Cena FOB USD 10-11/PCS
Szczegóły pakowania 20000 metrów kwadratowych na 40-stopowy kontener
Czas dostawy 5-8 dni
Zasady płatności T/T, L/C
Możliwość Supply 50000 metrów kwadratowych tygodniowo

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Materiał ciężki ocynkowany, ocynkowany ogniowo drut, drut powlekany PCV, ocynkowany drut aluminiowy Otwór 80*100mm,100*120mm,60*80mm
Nazwa produktu Kosz gabionowy, siatka druciana z kamiennej klatki, pudełko gabionowe, siatka druciana Hexagona Podanie Gabiony, ochrona skarp, klatki
High Light

Klatki ścienne z kamienia oporowego na materac

,

kamienne klatki oporowe o wymiarach 60 x 80 mm

,

kosze gabionowe skalne

Zostaw wiadomość
opis produktu

                             Gabion Reno Materac 60x80mm do ochrony skarp

 

 


Materiały:

 

Materace Reno są używane do ochrony brzegów rzeki i podmycia, wykładziny kanałów w celu kontroli erozji i stabilności nasypu.W miejscu realizacji projektu są one wypełnione skałami, tworząc elastyczne, przepuszczalne, monolityczne struktury, które sprzyjają szybkiemu wzrostowi naturalnej roślinności.Wszystkie właściwości fizyczne i mechaniczne materacy Rofirm Gabions & Materac Co. Reno spełniają lub przekraczają wymagania normy ASTM A975-97.
Podstawa materaca Reno jest podzielona na przegródki i wypełniona kamieniami w miejscu realizacji projektu.Materace Reno z zabezpieczonymi pokrywami tworzą elastyczne, przepuszczalne, monolityczne struktury.

Przyjazny środowisku
Materace Reno to produkty przyjazne dla środowiska.Wtapianie struktur materaca Reno w otoczenie jest szybkie i przyjemne.Pustki w składowisku skalnym stopniowo wypełniają się mułem, co sprzyja wzrostowi roślinności, co jest niezbędne dla zachowania i utrzymania równowagi ekologicznej otaczającego środowiska.

Elastyczność
System tkanej siatki ma zdolność wytrzymywania nieoczekiwanych i/lub miejscowych naprężeń spowodowanych osiadaniem gruntu i szorowaniem przez ugięcie, przy jednoczesnym zachowaniu integralności strukturalnej.


Przepuszczalność
Kamienne wypełnienie pozwala wodzie przesiąkać przez konstrukcję, jednocześnie zatrzymując glebę, dlatego nie jest wymagany dodatkowy drenaż, aby zmniejszyć ciśnienie hydrostatyczne.


Opłacalne, łatwe do zbudowania
Konstrukcja materacy Reno nie wymaga wykwalifikowanej siły roboczej, ponieważ są bardzo łatwe w budowie.Można użyć standardowego sprzętu budowlanego.W razie potrzeby konstrukcje można budować etapami, a kosze można wstępnie napełnić i uruchomić, aby umożliwić instalację pod wodą.Pomoc na miejscu jest dostępna w każdym biurze Rofirm Gabions & Mattres Co.

Zalety materacy Reno:

Jest to wersja gabionu w kształcie materaca stosowana głównie do kontroli erozji, gdy nie są wymagane właściwości zatrzymywania gabionów skrzynkowych


Ich siła tkwi w podwójnie skręconych sześciokątnych siatkach z drutu stalowego, który jest wzmocniony pasami cięższego drutu biegnącego wzdłuż krawędzi.


Sekcja podstawy podzielona jest na przegrody, aby ograniczyć ruch kamienia i wzmocnić konstrukcję.
Pokrywka jest dostarczana jako osobny panel.


Drut nie rozplątuje się nawet po przecięciu.


Montaż jest łatwy, nie wymaga specjalistycznej pracy, a do wypełnienia używa się pobliskiej skały.


Swobodny drenaż i 30-35% puste przestrzenie umożliwiają wzrost roślinności.