• HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD
    Eric Herrmann
    Bardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę
  • HEBEI TALIN TRADING CO.,LTD
    Henri Wilson
    Jestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa : Jane
Numer telefonu : 17798132594 /15703188882

Trwała karbowana siatka druciana, ozdobna siatka druciana ze stali nierdzewnej z ginem

Miejsce pochodzenia Wyprodukowano w Chinach
Nazwa handlowa TALIN

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Materiał Drut ze stali nierdzewnej, drut ocynkowany, drut ze stali czarnej, materiał PVC itp Specyfikacje Dostosuj zgodnie z wymaganiami klienta
Cechy Piękne i trwałe Podanie Dekoracja wewnętrzna i zewnętrzna
Kształt otworu Kwadrat, diament itp Styl splotu Zwykły splot, skośny (ect)
High Light

Trwała karbowana siatka druciana

,

wytłaczana karbowana siatka druciana

,

dekoracyjna siatka druciana ze stali nierdzewnej Gin

Zostaw wiadomość
opis produktu

Dekoracyjna karbowana siatka druciana, udekoruj siatkę z ginu

 

Nazwa i klasyfikacja:

Dekoracyjna tłoczona siatka jest wykonana głównie z drutu, może być duża lub mała, może być dostosowana do wielkości przestrzeni.Dekoracyjna tłoczona siatka ze względu na różne zastosowane materiały można ją podzielić na tłoczoną siatkę ze stali nierdzewnej, ocynkowaną siatkę tłoczoną, siatkę tłoczoną z drutu, siatkę tłoczoną ze stali pokrytej miedzią i tak dalej.

 

Materiał:

Drut ze stali nierdzewnej, drut ocynkowany, drut ze stali czarnej, materiał PVC itp.

 

Dane techniczne:

Dekoracyjna tłoczona siatka nie ma konkretnych specyfikacji, może być dostosowana do potrzeb klienta, może być duża lub mała.

 

Cechy:

Dekoracyjna tłoczona siatka z oświetleniem może dawać różne efekty, takie jak olśniewająca magia, romantyczność, ciepła i tak dalej.Dekoracyjna tłoczona siatka jest bardzo zgodna z potrzebami współczesnych ludzi, ludzie dążą teraz do perfekcji, fabryka siatki drucianej Anping Haihe wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię, aby stworzyć najbardziej spójną z trendem dekoracyjnej wytłaczanej siatki, nie tylko pięknej i hojna, ale też mocna konstrukcja, trwała.

 

Podanie:

Dekoracyjna siatka do odziarniania jest szeroko stosowana, może być stosowana jako elewacja budynku, ścianka działowa, sufit, zacienienie, balkon i korytarz, dekoracja powierzchni kolumny, kurtyna rolowana, przejście schodowe i hotele, biura, sale wystawowe, sklepy i inne wysokiej jakości dekoracje wnętrz .