Wszystkie produkty
-
Siatka druciana z kamiennej klatki
-
Siatka gabionowa
-
Rozszerzona siatka druciana
-
Spawana stalowa siatka druciana
-
Spawana siatka druciana pokryta PVC
-
Ogrodzenie z drutu kolczastego
-
Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi
-
Ocynkowana kwadratowa siatka druciana
-
Siatka druciana z ekranu okiennego
-
Drut ocynkowany żelazny
-
Drut żelazny powlekany PVC
-
karbowana siatka druciana
-
Czarny drut wyżarzony
-
Sześciokątna siatka druciana
-
Maszyna z siatką gabionową
-
Ogrodzenie spawane w euro
-
Eric HerrmannBardzo przyjemna współpraca, dostawa bardzo terminowa, jakość towaru również bardzo dobra, firma bardzo renomowana i czekam na dalszą współpracę -
Henri WilsonJestem bardzo wdzięczna Tallinowi za bardzo przyjemne zakupy. Ich obsługa i towary są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To najbardziej satysfakcjonujący dostawca, z jakim się spotkałem i chętnie współpracuję.
Osoba kontaktowa :
Jane
Numer telefonu :
17798132594 /15703188882
słowa kluczowe [ galvanized welded wire mesh ] mecz 83 produkty.
3/4 cala impregnowana spawana stalowa siatka z polietylenu, termoplastyczna powłoka proszkowa
| Nazwa: | Zabezpieczenia konstrukcji ze stali nierdzewnej ocynkowanej kwadratowej |
|---|---|
| Kształt otworu: | Kwadrat |
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ocynkowany, drut ze stali nierdzewnej, drut ze stopu aluminium i m |
6 8 10 Siatka spawana ze stali ocynkowanej Siatka ocynkowana
| Nazwać: | Spawana siatka z siatki ocynkowanej |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ocynkowany, drut ze stali nierdzewnej, drut ze stopu aluminiowo-ma |
| Kształt otworu: | Kwadrat |
2 x 4 ocynkowana siatka konstrukcyjna Zewnętrzna izolacja ścian Siatka spawalnicza 12,7 * 12,7 mm
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ocynkowany |
|---|---|
| Otwór: | 12,7*12,7 mm |
| Średnica przewodu: | 0,4-0,9 mm |
1x2 Spawana stalowa siatka kwadratowa ocynkowana ogniowo siatka
| Nazwać: | Kwadratowa, ocynkowana ogniowo spawana siatka druciana |
|---|---|
| Materiał: | Stal niskowęglowa |
| Specjalność: | Przeciw powstawaniu rdzy |
1/2 '' 1 '' 3/4 '' 2 '' Rozmiar spawanej siatki stalowej ocynkowanej elektrycznie / ocynkowanej ogniowo
| Nazwać: | Elektrycznie ocynkowana spawana siatka druciana |
|---|---|
| Specjalność: | Przeciw powstawaniu rdzy |
| Metal: | Żelazo wysokowęglowe |
1/4 cala ocynkowana siatka druciana Żelazna kwadratowa konstrukcja ze stali nierdzewnej Bezpieczeństwo konstrukcji
| Nazwać: | Stal ocynkowana Kwadratowa konstrukcja ze stali nierdzewnej Bezpieczeństwo |
|---|---|
| Kształt otworu: | Kwadrat |
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ocynkowany, drut ze stali nierdzewnej, drut ze stopu aluminiowo-ma |
1 * 1-calowa spawana stalowa siatka izolacyjna ze stali niskowęglowej do ochrony ścian
| Nazwa: | Zabezpieczenia konstrukcji ze stali nierdzewnej ocynkowanej kwadratowej |
|---|---|
| Kształt otworu: | Kwadrat |
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ocynkowany, drut ze stali nierdzewnej, drut ze stopu aluminium i m |
14 Gauge Spawana stalowa siatka ocynkowana kwadratowa siatka w rolce i arkuszu
| Nazwać: | Ocynkowana kwadratowa spawana siatka druciana |
|---|---|
| Kształt otworu: | Kwadrat |
| Materiał: | drut ocynkowany elektrycznie, |
2 x 2 spawana stalowa siatka ocynkowana 304 304l 316 316l ze stali nierdzewnej
| Nazwać: | Spawana siatka druciana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej jakości drut ze stali nierdzewnej |
| Styl splotu: | Zwykły splot |
Siatka spawana ze stali nierdzewnej 304L 316L 2 '' x3 '' Ogrodzenie z drutu spawanego
| Materiał: | Wysokiej jakości drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Styl splotu: | Zwykły splot |
| Długość: | 30m |

