Ogrodzenie z ogniwami diamentowymi powlekanymi PVC, ocynkowane 4,0 mm

Miejsce pochodzenia Chiny
Minimalne zamówienie 20t
Zasady płatności T/T
Szczegóły Produktu
Materiał Wysokiej jakości drut ze stali miękkiej Podanie Boisko sportowe, brzegi rzek, budownictwo
Długość 0,5-5m Szerokość 0,5-5m
Średnica przewodu 1,2-5,0 mm Nazwa Ogrodzenie z ogniwa łańcucha
High Light

łagodne ogrodzenie z ogniwami diamentowymi

,

ogrodzenie z ogniwami diamentowymi o średnicy 5

,

0 mm

Zostaw wiadomość
opis produktu

Ogrodzenie z ogniwa łańcucha

 

Ogrodzenie z ogniwa łańcucha jest również znane jako ogrodzenie diamentowe, jest tkane wysokiej jakości drutem ze stali miękkiej.Ma cechy tkanej prostoty, piękna i praktyczności.Jego obróbka wykończeniowa jest ocynkowana i pokryta tworzywem sztucznym z długotrwałym użytkowaniem i ochroną przed korozją.Znajdują szerokie zastosowanie jako ogrodzenia ochronne na osiedlach, drogach i boiskach sportowych.

Materiały:Wysokiej jakości drut ze stali miękkiej, drut ze stali nierdzewnej, drut ze stopu aluminium, druty PVC, drut ocynkowany.

Tkactwo:Tkany wzór w romby zapewnia mocną, trwałą i elastyczną konstrukcję.Konstrukcja z gęsto rozmieszczonej siatki diamentowej zapewnia liniową wytrzymałość ogrodzenia i sprężystą teksturę, aby chronić konie przed urazami i zapobiegać przedostawaniu się drapieżników na padoki i pastwiska.

Górne końce i kształt otworu:Dwa górne końce zastosowane do siatki ogrodzeniowej z ogniwa łańcucha: harmonijkowa taśma kolczasta lub wspólny koniec kastetowy.Typowym rodzajem otwierania tkanin łańcuszkowych jest otwór w kształcie rombu lub rombowa siatka.

Główne wykończenia:Ogrodzenie z siatki stalowej ocynkowanej galwanicznie;ocynkowane ogniowo;ocynkowana powłoka z pcv.Najczęściej stosowaną siatką spiralnie tkaną do ogrodzenia są ogniwa ze stali ocynkowanej i powlekane PCV.Dostępne są również inne materiały, takie jak aluminium lub stal nierdzewna.

Rodzaj ogrodzenia:Ocynkowane ogrodzenie z ogniwa łańcucha, ogrodzenie z ogniwa łańcucha pokrytego PVC, ogrodzenie z ogniwa łańcucha ze stali nierdzewnej.

Cechy:Ogrodzenie z ogniwa ma cechy: gładka powierzchnia, trwałość, dzianina prosty i elegancki wygląd.A produkty są łatwe w transporcie i montażu.Ogrodzenia z siatki PCV mają różne kolory, posiadają właściwości dekoracyjne i antyseptyczne w harmonii z otoczeniem.Są popularnym ogrodzeniem ochronnym w kraju i za granicą.

Konstrukcja drutu ogrodzeniowego z ogniwa łańcucha to:
mocny;
bezpieczny i elastyczny;
nie pęka;
nie zwisa ani nie podwija ​​się na dole.

Zastosowania:Ogrodzenie z siatki służy jako ogrodzenie boisk sportowych, brzegów rzek, budownictwa i rezydencji, a także ogrodzeń dla zwierząt.

Otwarcie
(mm)
1" 1,5" 2" 2-1/4" 2-3/8" 2-1/2" 2-5/8" 3" 4"
25 40 50 57 60 64 67 75 100
Średnica drutu 18#-13# 16#-18# 18#-8#
1,2-2,4 mm 1,6-4,2 mm 2,0-4,0 mm
Długość/rolka 0,50m-5,0m (może być dłuższy)
Szerokość 0,5m-5,0m
Materiały i specyfikacje mogą być wykonane na żądanie.